Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура

ANSHAN ANZA ELECTRONIC POWER CO. LTD.

Китай

Експорт широкого спектру промислової продукції: світлотехніка, електротехніка, обладнання для нафтогазової і вугільної промисловості, в сфері альтернативної енергетики та ін.

ARMATURY Group a.s.

Чехія

Компанія ARMATURY Group, a.s. є відомим чеським виробником промислової арматури, в тому числі кульових кранів, затворів, засувок, клапанів та ін. Продукція компанії використовується на ТЕС і АЕС, підприємствах нафтогазової, хімічної, нафтохімічної, металургійної та інших галузей промисловості.

EXMONT - Energo a.s.

Чехія

Повний комплекс послуг з виробництва і сервісу електродвигунів, генераторів, парових та гідротурбін.
Постачання електричних машин і генераторів для атомних, гідро- і теплових електростанцій у Чехії і закордоном.
Напрямки спеціалізації:
1) Виробництво електродвигунів потужністю від 100 до 35000 кВт;
2) Виробництво та ремонт генераторів потужністю від 100 до 35000 кВт;
3) Постачання "під ключ" МГЕС (малих гідроелектростанцій) потужністю до 10 МВт.

Geosil Group a.s.

Чехія

Компанія забезпечує трансфер нових сучасних технологій та поставку обладнання, які розроблені і виготовлені чеськими і словацькими компаніями, на український та інші зарубіжні ринки. Прикладом трансферу технологій є надання технології обробки рідких РАВ, що виникають під час роботи атомних електростанцій. Переробка РАВ здійснюється через їх затвердіння в формі геополімерної матриці.

Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини (BMWi)

Німеччина

Міністерство економіки і енергетики Німеччини презентує офіційний павільйон ФРН і пропонує професійні послуги з розвитку ділових контактів з Німеччиною та надає вичерпну інформацію про Німеччину як важливого бізнес партнера.

Kompaflex - D.M.M s.r.o.

Словаччина

Компанія виробляє тканинні компенсатори, металеві сильфонні багатошарові Kompaflex компенсатори, а також поставляє гумокордні компенсатори Willbrandt, трубні підвіски LISEGA, PTFE - підшипники ковзання для труб IBG Monforts.

MICo, spol. s.r.o.

Чехія

Виробництво і постачання теплообмінного обладнання, теплообмінників, обігрівачів, охолоджувачів, конденсаторів, напірних і безнапірних судин, спеціальних гребінчатих ущільнень та інших продуктів. Поставляємо насамперед на АЕС і ТЕС, підприємства хімічної та переробної промисловості.

P.K.INVEST s.r.o.

Чехія

Експорт обладнання та запасні частини для підприємств нафтопереробки, хімічної та харчової промисловості.

SCOTTA ENERGIA, представництво

Італія

Одна з найбільших італійських компаній з проектування, розробки, виробництва і монтажу гідроелектростанцій, від проектування турбін до розробки програмного забезпечення для автоматизації.

Solvay Chimie S.A.

Бельгія

Технологія SOLVAir® Solutions була розроблена та запатентована SOLVAY, міжнародною групою, що діє в хімії. SOLVAY є провідним виробником бікарбонату натрію в усьому світі та Європі з сімома виробничими майданчиками BICAR® в Європі.
SOLVAir® Solutions - це різноманіття продуктів бікарбонату натрію, послуг, технологій і систем очищення для контролю за викидами в атмосферу та нейтралізації пов'язаних з ними відходів.

Technetics Group

Франція

Компанія є глобально визнаним постачальником для інженерних компонентів, клапанів, вузлів та підсистем, які спеціально розроблені для високоточних і екстремальних умов застосування в атомній енергетиці (ядерні реактори і ядерно - паливний цикл), в тепловій енергетиці (парові турбіни), в напівпровідниковій, аерокосмічній, медико - біологічній галузях, в сфері промислових турбін і клапанів.
Бренди: пружні металічні ущільнення HELICOFLEX®, металічні сильфони з торцевим зварним швом BELFAB®, зношувані ущільнення і звукопоглинальні матеріали FELTMETAL™, полімерні ущільнення BIO - GUARDIAN® і графітові ущільнення ORIGRAF®.

Zeppelin CZ s.r.o.

Чехія

Департамент енергетичних систем компанії Цеппелін CZ розробляє і поставляє спеціальні компактні енергетичні центри для енергетики та інших галузей промисловості з високими вимогами до надійності. Сюди входять дизель - генераторна станція BS1® для атомної енергетики і компактний енергетичний центр NZ2®.

АВ Центр, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж засобів індивідуального захисту, спецодягу і взуття відомих виробників: 3M, MAPA Professionnel, Cerva, Dupont, Bicap, Evonik Stockhousen, РОСОМЗ.

Аварійно - технічний центр, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
Київська область

Аварійні роботи при ліквідації наслідків радіаційних аварій, дезактивація приміщень, споруд та обладнання.

Автоматика та машинобудування, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Жовті Води

Сучасне підприємство – розробник та виробник обладнання для підвищення безпеки, продовження строку експлуатації блоків детектування, розширення функцій СРК для АЕС, ГШО і приладів для видобутку, переробки та збагачення уранових, залізних та інших руд, зв’язку, фізичного захисту, сигналізації й керування.

Агроторгпостач, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник LOGITERM (Польща): екологічні, економічні та надійні опалювальні котли на твердому паливі, що користується попитом у Європі. Особливості даних видів котлів: діапазон потужностей від 6 до 2000 кВт; 6 та 8 мм котлова сталь; автоматична або ручна подача палива; 6 років гарантії.

Атоменергомаш, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Енергодар

Виготовлення продукції енергетичного машинобудування для українських АЕС, агрегатно - відновлювальні роботи теплообмінного обладнання.

Б2Б Авіейшн Трейдинг, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний представник компанії Technodata GmbH (Німеччина), виробника високотехнологічного обладнання та інструменту для обслуговування труб теплообмінників, бойлерів і апаратної частини. Послуги з виготовлення і обробки торцевих трубних з'єднань.

Бізнес-Гід

Україна
м. Київ

Найбільший український інформаційний портал з товарами і послугами.

Будівельний журнал

Україна
м. Київ

Провідне галузеве, протягом року видає шість тематичних спецвипусків:
“Енергоефективне будівництво. Газобетон”,
“Промислове і комерційне будівництво”,
“Керамічне будівництво. Архітектура і дизайн”,
“Дорожнє будівництво. Спецтехніка”,
“Індустріальне будівництво. Бетон і Залізобетон”,
“Енергозбереження. Оздоблювальні матеріали”.

Вінницяелектротехнологія, ВП ДП НЕК Укренерго

Україна
м. Вінниця

Підприємство виконує комплекс робіт з розробки і впровадження передових технологій, пристроїв, засобів захисту та оснащення для ремонтно - експлуатаційного обслуговування електричних мереж ДП НЕК Укренерго, а також навчання персоналу Міненерговугілля методикам і технологіям виконання робіт з ремонту ЛЕП 0,4-750 кВ та обслуговування енергетичного обладнання.

Всеукраїнський Енергетичний Комітет

Україна
м. Київ

Повноважний представник Всесвітньої Енергетичної Ради в Україні. Об’єднує біля 90 компаній та організацій паливно - енергетичного комплексу країни. Створює умови для ефективного використання в Україні світових науково - технічних досягнень в галузі ПЕК, розвитку ділових та дружніх стосунків між фахівцями та вченими. Видає щомісячний науково - технічний аналітичний журнал “Новини енергетики”.

Вугілля України, ДП

Україна
м. Київ

Основні напрями діяльності:
- участь у формуванні паливного балансу держави на підставі вивчення попиту та наявної ресурсної бази;
- закупівля вугілля у вуглевидобувних підприємств і його постачання енергогенеруючим компаніям, підприємствам коксохімічної промисловості та іншим споживачам вугільної продукції;
- експортно-імпортні операції з вугільною продукцією;
- виконання функцій оператора оптового ринку вугільної продукції України.

Вуглеінновація, Науково - технічний центр, ДП

Україна
м. Київ

Базова організація з виконання, координації, експертизи та впровадження науково - дослідних, дослідно - конструкторських і проектних робіт для вугільної промисловості України.

Галузевий резервно - інвестиційний фонд розвитку енергетики (ГРІФРЕ)

Україна
м. Київ

Завдання Фонду:
- забезпечення організації фінансування розробок галузевих, міжгалузевих та державних програм розвитку ПЕК;
- фінансування і впровадження наукових розробок техніки, технології і окремих винаходів в енергетичній галузі для потреб підприємств ПЕК та моніторинг їх впровадження;
- фінансування розроблення видання та розповсюдження галузевої нормативно - технічної документації підприємствам ПЕК;
- гармонізацію з міжнародними нормами і правилами нормативно - технічних документів України в сфері енергетики, та ін.

Гідрофлоу Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Запатентована технологія боротьби з вапняним налітом в трубопроводах і теплообмінному обладнанні.

Головний інформаційно - обчислювальний центр ДП НЕК Укренерго

Україна
м. Київ

Розробляє і впроваджує автоматизовані системи організаційно - економічного управління (АСОЕУ), диспетчерсько - технологічного управління (АСДТУ) в умовах ринкових відносин, контролю та управління енергоспоживанням (АСКУЕ); віртуалізацію і побудову центрів обробки даних (ЦОД) для НЕК Укренерго та його структурних підрозділів на базі ТКМ Енергія.

Державна Науково - Технічна Бібліотека України

Україна
м. Київ

Основні напрямки діяльності:
- формування фонду науково - технічної літератури та документів, у тому числі патентної, нормативно - технічної та промислової документації, авторефератів дисертацій, видань органів науково - технічної інформації;
- проведення тематичного патентного пошуку; надання фактографічної інформації про фірми, організації, підприємства (вітчизняні та зарубіжні) та їхню продукцію, тощо.

Діамант і К, ТОВ

Україна
м. Маріуполь

Фірма "Діамант і К" пропонує:
- повний перелік ремонтних металополімерних матеріалів виробництва німецької фірми "Diamant metalplastic GmbH";
- консультаційні послуги щодо застосування металополімерних матеріалів;
- розробку необхідної технології використання металополімерних матеріалів;
- проведення випробувань металополімерних матеріалів у нових випадках їх використання.

Довідник головного енергетика

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Донбасенерго, ПАТ

Україна
м. Донецьк

Публічне акціонерне товариство "Донбасенерго" - сучасна енергогенеруюча компанія з високим потенціалом подальшого розвитку - представляє собою єдиний виробничий комплекс, що об'єднує підприємства з генерації електричної і теплової енергії. Основні активи компанії складають енергоблоки Старобешівської і Слов'янської ТЕС сумарною встановленою потужністю 2 855 МВт. Основним видом продукції "Донбасенерго" є електроенергія, частка якої в загальному обсязі виробництва становить 97,7%.

Електроапарат НВО СКТБЕ, ДП

Україна
м. Харків

СКТБЕ НВО «Електроапарат» є спеціалізованим підприємством з більш ніж 45-ти річним досвідом розробки та виробництва низьковольтної електроапаратури загальнопромислового та спеціального призначення. Асортимент продукції, що пропонуються підприємством, включає:
- електромагніти змінного і постійного струму;
- вібродвигуни, електромагніти вібраційні та інше віброобладнання;
- муфти, гальма електромагнітні;
- електромагніти приводу перемикаючих пристроїв систем регулювання турбін, приводів гідравлічної частини систем захисту турбін атомних і теплових електростанцій;
- та ін.

Електромеханіка Науково - впроваджувальне підприємство, ПП

Україна
м. Київ

Підприємство засновано 28.04.1992 р. Напрямки діяльності:
- проведення енергоаудиту з розробленням безвитратних (організаційних) енергоощадних заходів;
- проведення енергоаудиту території (міста, регіону);
- проведення аудиту енергетичного складника тарифів підприємств енергетики та житлово - комунального господарства;
- створення служби енергоменеджменту з одночасним проведенням енергоаудиту.

ЕлектроТЕМА, всеукраїнська галузева газета

Україна
м. Львів

Всеукраїнське спеціалізоване видання для фахівців та керівників підприємств, які займаються проектуванням, монтажем, пусконалагодженням та ремонтом електрообладнання та електромереж.

Елміз, ПАТ

Україна
м. Київ

Виробництво гірничошахтного обладнання, апаратури зв’язку.

ЕЛМО Електрик ЮА, ТОВ

Україна
м. Нова Каховка

Виробництво і постачання широкого спектру електродвигунів для всіх галузей промисловості: загальнопромислові асинхронні, трифазні низьковольтні частотно - регульовані з короткозамкнутим ротором, вибухозахищені, вибухозахищені високовольтні та ін.

Енергетика і закон, правозахисна група

Україна
м. Київ

Консультування щодо спірних ситуацій у взаємовідносинах купівлі - продажу - обліку електроенергії, вимог інспекторів РЕМ, питань служб головного енергетика щодо перевищення договірних величин, питань споживачів з нового підключення / збільшення потужності, переоформлення договорів, та багато іншого.

Енергетика та Електрифікація

Україна
м. Київ

Видавнича діяльність та інформаційні послуги в сфері паливно - енергетичного комплексу. Створення та підтримка інтернет - порталу www.energo.net.ua. Видання та реалізація:
- журналів “Электрические сети и системы” та “Енергетика та електрифікація”;
- щорічного галузевого телефонного довідника “Енергетика України”.

Енергоатом НАЕК, ДП

Україна
м. Київ

Енергогенеруюча компанія, є основним оператором усіх атомних електростанцій України. Представляє Україну в МАГАТЕ.

ЕНЕРГОБІЗНЕС, журнал

Україна
м. Київ

“Енергобізнес” — це:
- “енергетичні” події тижня в Україні та за кордоном;
- законодавчі та нормативні акти, що регламентують діяльність ПЕК;
- ексклюзивна інформація про рішення НКРЕ, щоденні обсяги видобування й поставки вугілля, переробки та поставки нафти на НПЗ, тощо.

Енергоміра Харківський електротехнічний завод, ТОВ

Україна
м. Харків

Виробництво електронних лічильників електроенергії та комплексів технічних засобів Енергоміра для побудови АСКОЕ, проектування, монтаж, метрологічна атестація, здача в експлуатацію.

Енергопроект Харківський НДПКІ, ВАТ

Україна
м. Харків

ВАТ Харківський науково - дослідний та проектно - конструкторський інститут «Енергопроект» здійснює проектування енергетичних об'єктів з 1932 року, у тому числі проектування атомних електростанцій з 1970 р. Традиції і досвід проектування багатьох поколінь фахівців Харківського інституту «Енергопроект» втілено в проектах 88 теплових і 8 атомних станцій загальною встановленою потужністю 52 млн. кВт.

Енерджі Констракшен™, ТОВ

Україна
м. Київ

Основна діяльність:
- Будівництво та експлуатація ТЕЦ, ТЕС;
- Переобладнання газових котелень на такі, що працюють на місцевих альтернативних видах палива;
- Експлуатація твердопаливних котелень по всій території України. Переваги ТОВ "Енерджі Констракшен™":
- Значний досвід у сфері енергетики;
- Реалізовано десятки проектів будівництва та переобладнання котелень потужністю від 0,5 до 20 МВт;
- Робота над проектами від 50 до 200 МВт;
- Реалізація проекту будь-якої складності «під ключ»;
- Надання гарантій на виконану роботу;
- Наявність команди професіоналів, які живуть своєю справою.

ЕНПАСЕЛЕКТРО Науково - технічна компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

Комплексне рішення інженерних питань вибору обладнання, розробки, проектування, монтажу й налагодження систем електричного захисту і автоматики, систем контролю і управління об'єктів енергетики, діагностики, моніторингу та сервісного обслуговування електричного обладнання, впровадження нових технологій, навчання персоналу.

Енсто Україна, ПрАТ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво фінського електротехнічного концерну Ensto Finland OY, який спеціалізується на розвитку, виробництві і маркетингу електричних систем і приладдя для розподілу електроенергії, а також вимірювання і тестування електричних параметрів.

ЕОС НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробка, виробництво та технічне обслуговування перетворювачів частоти для керування асинхронними електродвигунами, регульованих електроприводів змінного струму, комплектних пристроїв керування та розподілу.

ЕСМ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Підприємство пропонує системи та прилади для вимірювання О2 і СО, які дозволяють оптимізувати процес горіння; системи моніторингу димових газів, стаціонарні прилади для контролю запиленості димових газів, стаціонарні та мобільні станції контролю забруднення навколишнього повітря.

Запоріжтрансформатор, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Один з найбільших світових виробників трансформаторів потужністю до 1250 МВА та напругою до 1150 кВ, електричних реакторів, керованих шунтуючих реакторів. Нами накопичений багатий досвід проектування, виробництва, монтажу та сервісного обслуговування трансформаторного обладнання, яке працює в будь-яких кліматичних зонах у 86 країнах світу.

Запорізька АЕС, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Енергодар

Виробництво, передача електроенергії.

Запорізький кабельний завод, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Одне з провідних підприємств з виробництва кабельно - провідникової продукції. Ми виробляємо провід:
- для трансформаторобудування, а саме: провід в паперовій ізоляції, пiдроздiлений та транспонований;
- неізольований провід для ВЛЕ i контактної мережі електротранспорту;
- мідний гнучкий провід, провід в емалевій та скловолокнистiй ізоляції для машинобудування.

Імпульс СНВО, ПрАТ

Україна
м. Сєвєродонецьк

Розробка, виготовлення, постачання, впровадження, супровід експлуатації систем контролю й управління для об'єктів теплової та атомної енергетики.

Інноваційна енергетика, громадська спілка

Україна
м. Київ

Втілення міжнародних програм, налагодження зв’язків з іншими міжнародними організаціями, сприяння в об’єднанні зусиль суб’єктів паливно - енергетичного комплексу, спрямоване на створення в Україні конкурентоспроможного, прозорого та ефективного енергетичного ринку, забезпечення його подальшого успішного розвитку і функціонування.

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

Україна
м. Київ

Наукові дослідження інституту спрямовані на розробку та впровадження сучасних високоефективних екологічно чистих технологій спалювання та газифікації вугілля, сучасних методів діагностики та запобігання викидам шкідливих речовин ТЕЦ в навколишнє середовище.

Інститут газу НАН України

Україна
м. Київ

Інститут створений в системі Національної Академії Наук України в 1949 році і входить до складу відділення фізико - технічних проблем енергетики. Розробки інституту направлені на ефективне використання природного газу, вторинних енергоносіїв та альтернативних (в тому числі відновлювальних) джерел енергії в промисловості, теплоенергетиці та комунальному секторі. Інститут має значні впровадження своїх розробок в Україні та за кордоном.

Інститут електродинаміки НАН України

Україна
м. Київ

Провідна наукова установа України в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, спрямованих на підвищення ефективності та надійності функціонування електроенергетичних об’єктів і мереж, розробки інформаційно - діагностичних та вимірювальних комплексів, сучасних систем електроприводу, регулювання та керування, енергозберігаючих технологій і обладнання.

Котлотурбопром, ТОВ

Україна
м. Харків

- Котли парові продуктивністю від 50 до 1000 т пари на годину, водогрійні на 50-180 Гкал на годину, котли утилізатори.
- Проектування екологічно чистих вугільних котлів циркулюючого киплячого шару за технологією компанії Babcock & Wilcox, США.
- Елементи трубних поверхонь нагрівання, в тому числі газощільні й ошиповані.
- Газові, газо-мазутні, пиловугільні пальники потужністю 10-100 МВт.

Кранкомплект завод, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Послуги із розробки, виготовлення, монтажу й налагодження підйомно - транспортного та спеціалізованого обладнання, модернізації й реконструкції на частотний, дроссельний електропривід, переведення на радіокерування. Виробництво кранового електрообладнання. Системи дистанційного керування кранами та промисловими машинами.

КРІГЕР Котлозавод, ТОВ

Україна
м. Житомир

Компанія «Крігер» це:
- Власне проектне і конструкторське бюро;
- Акредитована лабораторія контролю якості обладнання;
- Твердопаливні котли:
- виробництво теплової та електричної енергії;
- водогрійні котли потужністю до 10 МВт;
- котли, що працюють з перегрітої водою потужністю до 10 МВт;
- парові котли продуктивністю до 10 тон пара / год;
- котли, що працюють з високотемпературними органічними теплоносіями (ВОТ), потужністю до 10 МВт.

Лабораторія водної хімії НВП, ТОВ

Україна
м. Черкаси

Розробка, виробництво нових технологій реагентної обробки води для промисловості.

Мир автоматизации, журнал

Україна
м. Київ

Максимально повна інформація про засоби автоматизації (від компонентів до готових систем), що вбудовуються в модулі для створення на їх основі власного обладнання та готових систем; досвід розробки, впровадження та експлуатація АСУ ТП, обладнання, готові рішення і проекти.

Мотор Січ, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Провідне підприємство України з розробки, виробництва, супроводу в експлуатації і ремонту авіаційних двигунів, автоматизованих газотурбінних електростанцій, газоперекачувальних агрегатів і газотурбінних приводів.

Насосенергомаш Сумський завод, АТ

Україна
м. Суми

Виробництво насосного обладнання для нафти та нафтопродуктів, теплової і атомної енергетики.

Науканафтогаз Науково - дослідний інститут нафтогазової промисловості, ДП НАК Нафтогаз України

Україна
м. Вишневе

Дочірнє підприємство «Науково - дослідний інститут нафтогазової промисловості» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» є провідною науково - дослідною установою нафтогазового комплексу України, що здійснює науковий і проектний супровід пошуку покладів вуглеводнів, розвідки та розробки нафтових і газових родовищ, зберігання газу та нафти, стандартизації.

Науково - технічний союз енергетиків і електротехніків України (НТСЕУ)

Україна
м. Київ

Одна з найвпливовіших громадських організацій енергетичного спрямування, плідно співпрацює з органами законодавчої та виконавчої влади, енергетичними та електротехнічними компаніями, підприємствами та організаціями, науковими та освітніми установами країни по формуванню енергетичної політики на загальнодержавному та регіональному рівнях, впровадженню новітніх технологій в галузі енергетики та електротехніки.

Науково - технічний центр, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Київ

Науково-технічна та інженерна підтримка ядерної галузі з використанням інтелектуального і технічного потенціалу наукових та інжинірингових організацій.

Національний гірничий університет (НГУ), державний ВУЗ

Україна
м. Дніпропетровськ

НГУ пропонує вирішувати проблеми енергоефективності підприємств шляхом втілення таких проектів, як: зміцнення сталевих конструкцій; автоматизація комутацій потужних електричних машин; використання автоматизованих систем управління при енергозбереженні; модернізація конструкцій ліфтових установок в шахтах та побутових приміщеннях; теплові насоси в системах теплопостачання.

Національний Технічний Університет України, Київський Політехнічний Інститут

Україна
м. Київ

НТУУ “КПІ” є дослідницьким університетом, одним із найбільших технічних університетів Європи та світу. В університеті виконуються фундаментальні та прикладні дослідження за наступними пріоритетними напрямами розвитку науки та технологій:
- інформаційні та комунікаційні технології;
- енергетика та енергоефективність;
- раціональне природокористування;
- нові речовини та матеріали;
- інше.

Новокаховський завод УКРГІДРОМЕХ, ПАТ

Україна
м. Нова Каховка

Виробництво гідромеханічного обладнання для гідро-, тепло- і атомних електростанцій. Продукція заводу постачається на об'єкти енергетики України і експортується до багатьох країн світу.

Оріон НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Стаціонарні та переносні аналізатори - сигналізатори газів ДОЗОР-С:
- для контролю ГДК шкідливих речовин і довибухонебезпечних концентрацій горючих газів;
- для контролю димових газів, що відходять;
Течешукачі для внутрішніх і зовнішніх газопроводів. Комплекси телеметрії ГРП. МГД - резонатори промислові й побутові – пристрої енергозбереження.

Первомайськдизельмаш, ТДВ

Україна
м. Первомайськ

Основний виробник в Україні середньообертових судових дизелів та дизель - генераторів, стаціонарних дизель - електричних, газодизель - електричних агрегатів, газових двигун - генераторів потужністю від 300 до 800 кВт, а також когенераціних установок на їх базі, які призначені для тривалої постійної роботи в режимі як автономної, так паралельної роботи з промисловою електромережею необмеженої потужності.

ПЕРЕВІЗНИК®, бюлетень

Україна
м. Київ

Рекламно-інформаційний бюлетень.

Придніпровський експериментально - механічний завод (ПЕМЗ), ТОВ

Україна
м. Дніпропетровськ

Продукція підприємства виготовляються на високотехнологічному обладнанні виробництва Німеччини за новітніми технологіями. Асортимент продукції включає:
- Засувки сталеві і нержавіючі, штоки запірної арматури;
- Фланці комірні і плоскі, сталеві і нержавіючі;
- Комплекти кріплення (шпильки, гайки, прокладки) для трубопровідної арматури, нафтогазового, енергетичного обладнання;
- Різьбові кріпильні вироби для будь-яких виробництв;
- Нестандартне обладнання.

Програмно - технічні системи, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробка, поставка, введення в експлуатацію інженерний супровід систем автоматичного управління і регулювання технологічними процесами в енергетиці і промисловості.

ПРОКСИС Компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

- Промислові комп'ютери та комплектуючі для АСУ та АСУ ТП зі складу;
- Промислові комп'ютери власного виробництва ПРОКСІС®;
- Промислові монітори і панельні комп'ютери для виробничих умов;
- Промислове мережеве обладнання для енергетики і транспорту;
- Модульні розподілені системи вводу-виводу і управління.

Промарматура, ПАТ

Україна
м. Дніпропетровськ

Виробництво та комплексні поставки промислової трубопровідної арматури в широкому діапазоні діаметрів від DN 6 до DN 2400 і тисків від PN 0,4 до PN 373, температур від -70 до + 570 оС та робочих середовищ для підприємств енергетичної, металургійної, гірничодобувної, гірничозбагачувальної, нафтогазової, хімічної галузей промисловості.

Промислова електроенергетика та електротехніка, журнал

Україна
м. Київ

Науково - технічний, виробничо - практичний журнал збирає та публікує технічну, наукову, нормативну, аналітичну інформацію по промисловості та ЖКХ з напрямків: Електроенергетика, Електротехніка, Енергозбереження, Енергоаудит, Енергозбут, Системи АСУ ТП.

Промікс КПФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво та поставка повірочних лабораторій ЕТЛ, трасопошукове, діагностичне, випробувальне обладнання.

Психея, НТЦ

Україна
м. Київ

Послуги з прогнозування розвитку ринку, аналізу ризиків, оцінки вартості і ефективності бізнесу та інших послуг з проведення досліджень, маркетингу, консалтингу. Видання щомісячного аналітичного журналу "ТЕРМИНАЛ: нефтяное обозрение".

Радій, ПАТ

Україна
м. Кіровоград

Автоматизовані системи управління технологічними процесами АЕС, системи пожежної сигналізації та відеоспостереження, сейсмічні сенсори.

Рівненська АЕС, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Кузнецовськ

Виробництво, передача електроенергії.

Світло шахтаря НВО, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробка, виробництво, сервісне обслуговування шахтних головних світильників, сигналізаторів метану, ліхтарів акумуляторних і зарядних станцій.

Сети и Бизнес, журнал

Україна
м. Київ

Професійний журнал про мережі та телекомунікації: технології, огляди, нові продукти, тестування, реалізовані проекти. Єдине в Україні видання, що публікує щорічні дослідження українського ринку телекомунікації.

СІКАМ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Впровадження в українські енергосистеми технологій та арматури для монтажу самоутримних ізольованих проводів (СІП), захищених ліній електропередачі, повітряних телекомунікаційних ліній, арматури для кабельних мереж, поставки нелінійних обмежувачів перенапруги для розподільних мереж, монтажного інструменту.

Сіменс Україна, ДП

Україна
м. Київ

Департамент PG (Виробництво енергії) ДП “Сіменс Україна” презентує сучасні технології виробництва енергії: газові і парові турбіни, компресори, когенераційні установки, автоматизація електростанцій.

Стропува - Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво інноваційних твердопаливних котлів STROPUVA із застосуванням запатентованої технології тривалого верхнього горіння і конструкції, що забезпечує ККД до 91%.

Східний гірничо - збагачувальний комбінат, ДП

Україна
м. Жовті Води

Видобування природного урану.

Таврида Електрик Україна

Україна
м. Київ

Розробка і виробництво:
- комутаційних модулів на базі вакуумного вимикача ВВ/TEL-10, номінальні струми до 2000А, струм відключення 31,5 кА;
- викатних елементів з комутаційними модулями ВВ/TEL-10;
- вакуумних вимикачів зовнішньої установки ВВ/TEL-35;
- вакуумних вимикачів ВВ/TEL-10-12,5/630У1 зовнішньої установки з пристроєм керування, захисту і автоматики – вакуумний реклоузер РВА/TEL-10;
- малогабаритних КРП середнього класу напруги серії КРУ/TEL з вакуумним вимикачем ВВ/TEL-10;
- обмежувачів перенапруги для кабельних мереж і повітряних ліній напругою 0,4-10кВ.
Проектування, монтаж і пусконалагоджувальні роботи на підстанціях середнього класу напруги.

Теплоантикорзахист НВЦ, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк

Інноваційні рішення для протекторного захисту металу від корозії із застосуванням європейського обладнання і компонентів, а також спільні розробки США і України у виготовленні теплоізоляційних матеріалів. Торгові марки: ZINTEC – протекторний спецсостав, ALLISOL – рідка теплоізоляція, SYNTAL – металополімерний алюмонаповнений захисно - декоративний состав, Химгранд - ЦПС - состав для холодного цинкування металу.

ТЕТРА НВП, ТОВ

Україна
м. Жовті Води

Розробка і випуску приладів радіаційного контролю, технологічного контролю, інформаційних і керуючих систем; розробка програмного забезпечення; проведення первинних і періодичних повірок засобів вимірювань, радіаційного моніторингу об'єктів.

ТММ - Енергобуд, ПАТ (ПК "Завод Енергетичного машинобудування")

Україна
м. Київ

Виробник трубопровідних систем для ТЕС і АЕС, включаючи проектування, виготовлення і поставку готових виробів у вигляді фасонних деталей, складальних одиниць і укрупнених складальних блоків.

ТРІЗ, ТОВ

Україна
м. Суми

Проектування, ремонт, модернізація, пусконаладка, вібродіагностика насосного, компресорного, турбінного, турбогенераторного, газового обладнання.

УКРАЇНСЬКА ВІТРОЕНЕРГЕТИЧНА АСОЦІАЦІЯ, всеукраїнська громадська організація (УВЕА)

Україна
м. Київ

Просування вітроенергетичних технологій та захист інтересів вітроенергетичного сектора на національному та міжнародному рівнях. З моменту свого створення 2008 року, асоціація спрямовує свою діяльність на широкомасштабний розвиток вітроенергетики в Україні, сприяє залученню середнього та малого бізнесу в даний процес.
УВЕА є дійсним членом Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA) та Європейської вітроенергетичної асоціації (EWEA).

Укргідроенерго, ПАТ

Україна
м. Вишгород

Енергогенеруюча компанія у складі: Київська ГЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Дніпродзержинська ГЕС, Дніпровська ТЕС, Каховська ТЕС, Дністровська ТЕС, Київська ТЕС, гідроакумулююча ТЕС.

Укрелектроапарат, ПАТ

Україна
м. Хмельницький

Виробництво трансформаторів масляних потужністю від 10 до 6300 кВа на клас напруги до 35 Кв, трансформаторів сухих потужністю від 25 до 2500 кВа на клас напруги до 20 кВ, комплектних трансформаторних підстанцій потужністю до 4000 кВа, комплектних розподільчих пристроїв, іншого електротехнічного обладнання.

Укренерго НЕК, ДП

Україна
м. Київ

Забезпечення функціонування об’єднаної енергетичної системи України, забезпечення передачі електроенергії магістральними та міждержавними електромережами компанії для споживачів України і на експорт.

Укрінтеренерго, ДПЗД

Україна
м. Київ

Виробництво електричної і теплової енергії, експорт і транзит електроенергії.

УКРНАФТА, ПАТ

Україна
м. Київ

Розробка і експлуатація нафтових, газових і газоконденсатних родовищ:
- Розвідувальне і експлуатаційне буріння свердловин;
- Попередження і ліквідація відкритих нафтових і газових фонтанів;
- Переробка газу;
- Нафта для нафтопереробних заводів, сухий і скраплений газ, стабільний бензин;
- Реалізація паливно-мастильних матеріалів через власну мережу АЗС.

Укртеплоенерго, ТОВ

Україна
м. Київ

Будівництво нових і реконструкція існуючих об'єктів енерговиробництва.

УкрТеплоКерамік, ТОВ

Україна
м. Харків

Надання послуг у сфері тепло-, гідро- та шумоізоляції різних поверхонь із застосуванням технології на основі керамічних порожнистих мікросфер, які наповнені вакуумом.

Харківський національний університет радіоелектроніки

Україна
м. Харків

Один з найбільших технічних ВНЗ України. В університеті навчаються більше 12 тис. студентів за 34 спеціальностями, виконуються науково - дослідні роботи, в т.ч. за напрямком екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі радіоелектронні технології.

Хардокс, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник високоякісних кам'яновугільних брикетів з відсіву сортового кам'яного вугілля різних марок. Брикети не включають в себе ніяких шкідливих речовин, у тому числі клей, і забезпечують виняткову екологічну безпеку при використанні.

Хмельницька АЕС, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Нетішин

Виробництво і постачання електроенергії.

Хмельницькобленерго, ПАТ

Україна
м. Хмельницький

ПАТ “Хмельницькобленерго” - одна з провідних енергопостачальних компаній України. В основі стратегії - максимальне задоволення потреб споживачів, перехід до інноваційної моделі розвитку, процесного менеджменту та автоматизації управління ресурсами. Система менеджменту компанії за основними видами діяльності сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO9001:2008.
“Хмельницькобленерго” має науково - виробничу базу, розробляє і випускає пересувні та стаціонарні лабораторії для повірки вимірювальних трансформаторів струму і напруги за місцем їх експлуатації, еталонні та вимірювальні трансформатори, джерела струму тощо.

Часівоярський вогнетривкий комбінат, ПАТ

Україна
м. Часів Яр

Сучасне підприємство, яке випускає алюмосилікатні, карбідкремнієві вогнетривкі вироби, енергозберігаючі (шамотні і шамотно - каолінові вироби), цеглу керамічну, неформовані вогнетривкі матеріали, видобуває вогнетривкі глини, глини для виробництва керамічної плитки і формувальні піски.

Червоний металіст НВО, ТОВ

Україна
м. Конотоп

Одне з провідних підприємств в області розробки і виробництва обладнання для вугільної, хімічної, нафтової і газової промисловості. Підприємство забезпечує шахтарів приводами, штовхачами, системами автоматизації рудникового транспорту, вентиляції, шахтної стволової сигналізації і зв'язку, та інше. Серійне виробництво переносних і стаціонарних вимірювачів метану, створення на їх основі автоматичної системи газового захисту.

ЭЛЕКТРИК, журнал

Україна
м. Київ

Журнал для професіоналів в області електротехніки: актуальні матеріали з енергетики, електроавтоматики, джерел живлення, електрощитового обладнання, кабельно - провідникової продукції, світлотехніки.

Южно - Українська АЕС, ВП ДП НАЕК Енергоатом

Україна
м. Южно - Українськ

Виробництво і постачання електроенергії.

Ядерне паливо, Державний концерн

Україна
м. Київ

Вдосконалення управління атомно - промисловим комплексом; розвитку уранового та цирконієвого виробництва; створення виробництва елементів власного ядерного палива та потужностей з фабрикації тепловиділяючих збірок.

AW-Therm, журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання, присвячене питанням практичної теплотехніки та інженерії внутрішніх систем. Першочергова увага приділяється сучасним енергоефективним технологіям, які вже довели свої переваги при експлуатації.

CHIP NEWS Україна, журнал

Україна
м. Київ

Авторитетне українське видання у галузі мікроелектроніки.

TOPBIZ.COM.UA

Україна
м. Маріуполь

Інформаційно-промисловий портал.