Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ ‑ 2018

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

Успішно завершила свою роботу XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості ‑ 2018», яка відбулася 6‑8 листопада на території Міжнародного виставкового центру в рамках Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».
Організатори заходу: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міжнародний виставковий центр.

Цьогорічна виставка ще раз підтвердила свій статус головної галузевої події в Україні, зібравши на єдиному майданчику ключових вітчизняних та іноземних гравців енергетичного та електротехнічного ринку.

Разом з «Енергетика в промисловості ‑ 2018» відбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «ЕLECTRO INSTALL», «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING INDUSTRY EXPO».

Потужний демонстраційний майданчик площею близько 10 000 кв.м наочно презентував широкий спектр продукції для усіх ланок інфраструктурного ланцюга: видобування, генерації, передачі, розподілення та споживання енергоресурсів.
Свої технології, обладнання та пристрої представили 265 підприємств, серед яких - 67 іноземних компаній, із 17 країн світу (Австрія, Білорусь, Німеччина, Греція, Італія, Казахстан, Китай, Литва, Монако, Нідерланди, Польща, Росія, США, Узбекистан, Україна, Франція, Чехія).

6 листопада в церемонії урочистого відкриття XVІ Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та Міжнародних виставок «Енергетика в промисловості», «ЕLECTRO INSTALL» «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING INDUSTRY EXPO» взяли участь:
- Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юлія Підкоморна;
- Державний секретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Немчинов;
- Президент Асоціації «СІГРЕ‑Україна» Олександр Светелік;
- Голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник;
- Генеральный директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолій Ткаченко та інші почесні гості.

Галузеву експозицію «ПЕК України» представляли енергетичні компанії, які працюють у сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії, а саме: ДП НЕК «Укренерго»; ПрАТ «Укргідроенерго»; ПАТ «Донбасенерго»; ДП НАЕК «Енергоатом» разом із відокремленими підрозділами: Запорізька, Рівненська, Южно‑Українська та Хмельницька АЕС; ДП «Східний гірничо‑збагачувальний комбінат»; Державний концерн «Ядерне паливо» та ін.

Зважаючи на те, що українська енергетична галузь отримала потужні стимули для розвитку, виставка «Енергетика в промисловості ‑ 2018» відобразила вектор цих зрушень. Участь у виставці взяли провідні вітчизняні та іноземні виробники новітніх технологій та ефективного електротехнічного й енергетичного устаткування для потреб електростанцій, підстанцій, високовольтних ліній електропередачі, розподільчих електромереж, великих систем електропостачання промислових підприємств.

Одночасне проведення виставки «ЕLECTRO INSTALL», яка презентувала новинки сучасної низьковольтної продукції та електроніки, дозволило значно розширити експозицію електротехнічного устаткування. Разом учасники виставок представили широке різноманіття продукції для виробництва, перетворення, передачі та споживання електроенергії, яке здатне забезпечити високу ефективність, якість і надійність електропостачання, зменшити навантаження на електричні мережі, оптимізувати енерговитрати.

В цьому році експозиція вразила численністю цікавих ідей і дизайнерських рішень з оформлення та забудови стендів компаній‑учасниць, а також великою кількістю представлених натурних і макетних зразків продукції. Цьогорічні показники кількісно‑якісного складу учасників і відвідувачів, збільшення експозиційної площі свідчать про помітну динаміку зростання. За результатами анкетування учасників виставок 98% респондентів розглядають можливість участі у заходах наступного року. Також компанії‑учасниці відзначили, що Міжнародний виставковий центр є найбільш комфортним та зручним місцем для проведення виставкових заходів з огляду на розвинену інфраструктуру та місце розташування.

За дні роботи заходів було зареєстровано понад 7000 відвідувачів з України та 39 країн світу.

Насичена ділова програма була присвячена обговоренню питань розвитку та ефективної роботи підприємств електроенергетичної галузі. Були проведені наступні заходи: «День атомної енергетики», V Всеукраїнський семінар інженерів‑енергетиків, круглі столи «Інформаційні технології та кібербезпека в галузі паливно‑енергетичного комплексу», «Передумови впровадження Smаrt grіd в Україні» та ін.

Міжнародний виставковий центр розпочав підготовку до проведення виставкових заходів наступного року. Раді запросити до участі у Міжнародних спеціалізованих виставках «Енергетика в промисловості» та «ELECTRO INSTALL», які відбудуться 5 ‑ 7 листопада 2019 року.