Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
II Спеціалізованої виставки Екологія підприємства - 2014

Екологічна проблема сучасного світу охоплює всі галузі матеріального виробництва і має суттєвий вплив на розвиток економіки в цілому. Тому з ініціативи Мінприроди на базі комплексного проекту, об'єднуючого провідні галузеві виставки України, в 2013 році була організована і вперше проведена Спеціалізована виставка «Екологія підприємства». Основна ідея виставкового проекту - демонстрація з подальшим впровадженням на виробництвах новітніх науково - технічних природоохоронних досягнень з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища. Таким чином, виставка «Екологія підприємства» стала однією зі складових щорічного комплексного виставкового проекту, об'єднуючого ряд спеціалізованих заходів: Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE», Міжнародну спеціалізовану виставку «КомунТех», Міжнародну агропромислову виставку «АГРОФОРУМ», Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», Спеціалізовану виставку «ЄвроБудЕкспо».

На цей раз комплексний проект відбувся з 4 по 7 листопада 2014 на майданчику Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») і традиційно продемонстрував останні розробки в сфері екологічно безпечних технологій та виробництв, а також в водної галузі, житлово - комунальному господарстві, агропромисловому секторі, будівельної індустрії, енергоефективних і енергозберігаючих технологіях.

В церемонії з нагоди відкриття виставок взяли участь:
- Мохник Андрій Володимирович – Міністр екології та природних ресурсів України
- Швайка Ігор Олександрович – Міністр аграрної політики та продовольства України
- Кістіон Володимир Євсійович – Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово - комунального господарства України
- Савчук Сергій Дмитрійович - Голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження
- Вальтер Треттон – Керівник відділу програм зовнішньої допомоги «Енергетика, транспорт, довкілля» Представництва ЄС в Україні
- Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор Міжнародного виставкового центру
- інші офіційні особи.

На експозиціях, загальна площа яких склала майже 12 000 кв.м., на цей раз, новітніми технологіями та обладнанням поділилися 305 підприємств та організацій з 19 країн світу, в т.ч. з Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Данії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Нідерландів, Польщі, Росії, США, Туреччини, України, Франції, Чехії. Виставки відвідало 7059 представників різних галузей економіки, серед яких керівний та інженерний склад підприємств ЖКГ, харчової, фармацевтичної, хімічної та нафтохімічної, енергетичної та металургійної галузей промисловості, машинобудування, сільського господарства, басейнових управлінь, СЕС, екологічних інспекцій, будівельно - монтажних організацій, проектних і науково - дослідних інститутів та ін. (процентне співвідношення структури відвідувачів приведено в діаграмах).

Ключовим заходом ділової програми став Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» (Організатори: Всеукраїнська екологічна ліга, Центр муніципальних технологій, МедіаДАК). На форумі піднімалися питання адаптації українського законодавства до європейських вимог у сфері поводження з відходами, в т.ч. небезпечними, екологічної безпеки та рентабельності їх переробки та інші найактуальніші теми, які викликали інтерес професійної аудиторії відвідувачів.

Організатором семінару з практичної екології «Нові законодавчі вимоги в поводженні з відходами на підприємстві» виступив департамент професійної освіти видавничого дому «МЕДІА - ПРО». Більше 80 екологів підприємств різних сфер діяльності детально розглянувши ряд питань, пов'язаних із змінами в законодавстві в сфері поводження з промисловими відходами, порядком перевірки промислових підприємств органами державного екологічного контролю, поводженням з побутовими відходами на виробництвах, отримали повний спектр інформації про зміни у сфері екології.

Особливу увагу на виставці «Екологія підприємства» приділялося моніторингу та методикам оцінки забруднення навколишнього природного середовища. Газоаналізатори виробничих процесів, стаціонарні системи цілодобового моніторингу викидів промислових підприємств, станції контролю навколишнього середовища представив виробник приладів та систем - ТОВ «АВТОЕКОПРИЛАД». ТОВ «Еко - Експрес» ознайомив гостей виставки з професійними рішеннями в області надання широкого спектра екологічних послуг, пов'язаних з оформленням дозвільних документів. ТОВ «ЄСМ УКРАЇНИ» - словацько - українська компанія, що входить в європейський холдинг «ECM GROUP» і спеціалізується на проектуванні, поставці, монтажних і пусконалагоджувальних роботах систем та приладів екологічного моніторингу, ознайомив гостей виставки зі своїми досягненнями. ПП «Інтер - Еко» - проектна, дослідницька та консультаційна компанія, що діє в сфері охорони навколишнього природного середовища, презентувала свої можливості з надання послуг в галузі промислової екології. Багатогалузеве підприємство ТОВ НВП «Тетра» ознайомило з новинками в галузі радіаційного та технологічного контролю. Професійні консультації з розроблення та оформлення науково - технічної документації в галузі промислової екології згідно діючої нормативно - правовій базі України надавала спеціалізована інженерно - технічна компанія ТОВ «Спеценергокомплекс». ВНДІ «Украналіт» презентував свої можливості в області розробки, виготовлення, впровадження та сервісного обслуговування газоаналітичного обладнання та автоматичних контрольно - вимірювальних систем для екологічного моніторингу атмосферного повітря та викидів промислових підприємств. Новинку на ринку екології представило ДП «Телеком - Пневматик». Стаціонарний автоматичний пробовідбірник води, який працює за заданою програмою, здатний виробляти відбір з відкритих колодязів, каналів і колекторів, викликав особливий інтерес у фахівців - екологів. Унікальна українська компанія «MÖBIUS» показала приклад переробки відходів з подальшим виробництвом корисних ресурсів: нафтопродуктів, вуглецю і металу.

За підсумками виставки, учасники відзначили актуальність щорічного проведення даного заходу, оскільки саме впровадження інноваційних технологій в галузі промислової екології є одним з основних шляхів для вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища.

 

Спеціалізована виставка «Екологія підприємства 2014»

 

Спеціалізована виставка «Екологія підприємства 2014»

 

Спеціалізована виставка «Екологія підприємства 2014»

 

Спеціалізована виставка «Екологія підприємства 2014»