Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА 2017

X Міжнародна спеціалізована виставка
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017

7-9 листопада 2017

(відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК)

X Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно‑енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 7 - 9 листопада 2017 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена стратегічним напрямкам реформування житлово‑комунального господарства України, в т.ч. результатам підтримки муніципальної енергетичної реформи, енергоефективності в громадах, перспективам використання відновлювальних джерел енергії на об'єктах житлово‑комунального господарства, реалізації проектів енергоефективності в будівництві, тенденціям використання енергоефективного освітлення тощо.

Традиційно в рамках виставок відбудеться захід, організований Київською міською державною адміністрацією. Метою його проведення є визначення пріоритетних напрямків розвитку житлово‑комунального господарства Києва: створення якісного сервісу в сфері ЖКГ, новації в сфері водопровідно‑каналізаційного господарства столиці, формування ефективного ринку керуючих компаній, модернізація систем поводження з відходами, використання механізмів міської підтримки енергоефективних заходів в будинках ОСББ та ін.

Серед заходів ділової програми також: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація України з теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин зі стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс‑Україна»), Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «Триланкова технологія збирання врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД «EGRITECH») та інші заходи.
Попередня програма

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-1166, 206-8786
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соціальних мережах:  

Технічний партнер:

Партнер: