Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Спецекспозиція електротранспорту

ЕКОЛОГІЯ ТА ЕНЕРГОЕФФЕКТИВНІСТЬ –
ПОТУЖНА ІНВЕСТИЦІЯ В МАЙБУТНЄ!

8-10 листопада 2016 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудеться IV Спеціалізована виставка «Екологія підприємства», в рамках якої буде представлена СПЕЦЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

За прогнозами експертів, кожен 10-й автомобіль, проданий в 2020 році, буде електричним. Ключові гравці галузі активно увійшли в сегмент електротранспорту, представивши ринку гібридні та повністю електричні автомобілі. І як показали продажі, ринок був готовий до цього продукту і чекав його!

Прийняті Євросоюзом норми екологічної безпеки для автомобільного транспорту, зокрема стандарт ЄВРО-5, гостро підняли питання про зниження викидів СО2 в атмосферу, що призвело до створення екологічно чистих двигунів внутрішнього згоряння та вихід на ринок революційних технологій виробництва електромоторів і електробатарей. Масове виробництво істотно знизило їх вартість і експлуатацію, що не могло не позначитися на розвитку автоіндустрії в цілому.

Відвідувачі зможуть детально ознайомитися з новими розробками енергоефективного та екологічно чистого транспорту, його сучасними тенденціями, які роблять світ чистим і безпечним.

Основні тематичні розділи експозиції:
- Електромобілі
- Зарядна інфраструктура
- Електромотоцикли, велосипеди, мопеди, гіроборди
- Послуги з переобладнання авто в електромобіль
- Акумуляторні батареї та аксесуари
- Послуги лізингових і страхових компаній

Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016 Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016 Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016 Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016 Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016 Спецекспозиція електротранспорту на виставці Екологія підприємства 2016