Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Спеціалізована виставка ЄвроБудЕкспо 2017

VII Спеціалізована виставка
ЄвроБудЕкспо - 2017

7-9 листопада 2017

Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2017" - це єдиний інформаційний простір для спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.

"ЄвроБудЕкспо-2017" - це передтендерна площадка для огляду та оцінки товарів і послуг, що експонуються державними структурами із закупівлі, а також організаціями, що займаються забезпеченням будівельних об’єктів сировиною, матеріалами, обладнанням, технікою. Ця професійна подія є чудовою нагодою для національних та міжнародних компаній позиціонувати себе на українському будівельному ринку, проаналізувати конкурентоспроможність своєї продукції, знайти нових партнерів, дійти комерційної згоди, ознайомитись з передовими досягненнями сучасних технологій будівництва.

Організатор: ТОВ "Міжнародний виставковий центр", за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

Головна складова виставок - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово‑комунального господарства України, планування в сфері поводження з побутовими відходами, реалізації проектів енергоефективності в будівництві, перспектив використання відновлювальних джерел енергії на об'єктах житлово‑комунального господарства, проблемних питань комунальної теплоенергетики, контролю якості питної води, комплексного вирішення питань очищення стічних вод тощо.

Традиційно в рамках виставок відбудеться захід, організований Київською міською державною адміністрацією. Метою його проведення є визначення пріоритетних напрямків розвитку житлово‑комунального господарства Києва: створення якісного сервісу в сфері ЖКГ, новації в сфері водопровідно‑каналізаційного господарства столиці, формування ефективного ринку керуючих компаній, модернізація систем поводження з відходами, використання механізмів міської підтримки енергоефективних заходів в будинках ОСББ та ін.

Серед заходів ділової програми також: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація України з теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс‑Україна»), Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «Триланкова технологія збору врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД «EGRITECH») та інші заходи.
Попередня програма

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-1168, 201-1159
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соціальних мережах:  

Технічний партнер:

Партнер:

Генеральний
інтернет-партнер:

Генеральний інформаційний партнер: