Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Попередній перелік учасників

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Ab Närpes Trä & Metall

Фінляндія

Компанія NTM ‑ міжнародна інженерна компанія з розробки, виробництва, продажу та обслуговування сміттєвозів. Дочірні підприємства концерну розташовані в Швеції, Естонії, Великобританії, Німеччині, Росії, Литві та Польщі. NTM успішно працює на ринках Норвегії, Данії, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та Хорватії.

Agrometall s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

Europlast GmbH

Австрія

Дочірня компанія Jcoplastic S.p.A. (Італія). Виробництво пластикових контейнерів, які є стійкими до ультрафіолетових променів, кислот і лугів, високих та низьких температур.

Ghedini ing. Fabio & C. s.a.s

Італія

Проектування та виробництво навісного гідравлічного обладнання для дорожньо‑будівельної та землерийної техніки. Навісне обладнання використовується на різноманітній спецтехніці: міні‑екскаваторах, міні‑навантажувачах, кранах тощо.

HERA GRUP

Туреччина

Виробництво будівельного обладнання та машин.

Wagner Україна

Україна
м. Одеса

Представник компанії Wagner Titan (Німеччина) в Україні ‑ виробника обладнання для нанесення дорожньої розмітки.

АВТЕК, Автомобільний холдинг (ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК ‑ офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АвтоКрАЗ, ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Одне з найбільших в СНД підприємств з виготовлення великовантажних автомобілів КрАЗ: самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, дорожнього та комунального господарств, нафтового та лісопромислового комплексів.

Агромаркет+, ПП

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) - лідера у виробництві та продажу машин та устаткування для комунальних послуг: підмітально‑прибиральні машини, снігоотвали, розкидачі піску. Продаж запасних частин, нової та вживаної сільськогосподарської техніки.

Альта Логістік Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний представник Abfallbehalter& Container Weber GmbH&Co.KG (Німеччина), який є преміум брендом серед виробників сміттєвих баків.

Альфатекс, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виробництво сміттєвозів, автовишок, мулососів, вакуумних установок. Продаж: самоскиди, тягачі, автокрани, фронтальні навантажувачі, бульдозери, грейдери, екскаватори, самоскиди, тягачі, автокрани, дорожні фрези, асфальтоукладальники, дорожні катки тощо. Офіційний дилер МАЗ, XCMG, SHACMAN, SOCAGE, HIDROKON, DAYUN.

Альфатех, ТД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
смт Слобожанське

Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор дорожньої та промислової техніки всесвітньо відомих компаній: Hyundai, Retech (Корея), міні техніка BOBCAT (Чехія), вантажні автомобілі TATRA, Ausa (Іспанія), ASTEC Ind., SHANTUI, KEESTRACK, SCM. В асортименті 9 основних категорій спецтехніки: комунальна та дорожня техніка, екскаватори, міні техніка, бульдозерна техніка, вантажні автомобілі тощо.

Амако Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

Аспект плас, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки оригінальних і ліцензійних запчастин та витратних матеріалів до спецтехніки HITACHI, JCB, CASE, HYUNDAI, VOLVO, CATERPILLAR, а також до будь‑якої спецтехніки ISUZU.

Атма, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки санітарно‑гігієнічного та професійного прибирального обладнання від відомих європейських виробників та власного виробництва.

АФТ, Торговий дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор контейнерів для твердих побутових відходів ТМ SULO (Німеччина) в Україні.

Будшляхмаш, Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Постачання комунальної техніки від українського виробника ‑ заводу Спецбудмаш, дорожньо-будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex (США) та RM-Terex, сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Глобус‑авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Дормаш Груп Україна, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

Єуро Драйвшафтс Юкрейн, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) ‑ найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Комтек Сервіс, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг

Офіційний представник компанії Cummins Inc. (США) в Україні. Дизель‑генераторні установки, двигуни для дорожньої техніки.

Констракшен Еквіпмент Девелопмент Груп, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка будівельного, дорожньо‑будівельного, промислового обладнання різних сфер застосування: мобільні та стаціонарні асфальтозмішувальні установки, землерийна та вантажна техніка, дорожні катки, бульдозери тощо; запасні частини.

Констракшн Машинері, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

Крамар Рісайклінг, ТОВ

Україна
м. Київ

Поводження з відходами (збір, зберігання, перевезення, обробка та утилізація).

Кременчуцький завод дорожніх машин (Кредмаш), ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Логістик Машинері, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) ‑ фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

Логістік Форкліфт

Україна
м. Дніпро

Продаж навантажувачів, складської техніки, запчастин, шин, батарей; оренда та обслуговування техніки. Офіційний представник компаній Goodsense (Китай), Nexen (Південна Корея), Carlisle (Китай) в Україні.

Машрембуд, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж нової та б/у спецтехніки (бульдозери, екскаватори, навантажувачі, автогрейдери, гідромолоти, супутні товари та запчастини до них).

Моторімпекс, Харківська зовнішньо‑торгівельна фірма, ТОВ

Україна
м. Харків

Проектування, виробництво та монтаж гідравлічних систем. Представник ТМ Ponar (Польща), Atos Spa, Dropsa Spa (Італія), М + S HYDRAULIC (Болгарія).

НГК Силові системи, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Ірпінь

Представництво холдингу «GHP Group» в Україні. Крупний незалежний розробник, виробник і постачальник гідравлічних систем, компонентів та силових керуючих приводів, елементів силових трансмісій та різних комплектуючих для будь-яких видів техніки й обладнання.

Пак‑Трейд, Компанія (Томчук Андрій Михайлович, ФОП)

Україна
Волинська обл.
с. Смогилів

Один із найбільших імпортерів пакувальних матеріалів, обладнання, складської техніки, спецтехніки та агротехніки в Україні.

Призма, Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор плівок виробництва всесвітньо відомого лідера на ринку компанії 3М™ (США), призначених для виготовлення знаків на автомобільних і залізних дорогах, для елементів огороджень місць проведення дорожніх робіт, для маркування автомобілів, тощо.

РІКО Ресайклінг Технолоджі, ТОВ

Україна
м. Львів

Широкий спектр обладнання для поводження з відходами. Лінійка включає: вертикальні преса власного виробництва RIKO RT, горизонтальні преса Imabe Iberica (Іспанія), стаціонарні та мобільні компактори STALCO INDUSTRIES, WERNER & WEBER Group (Австрія), шредери та перфоратори для ПЕТ пляшок, вживане обладнання з Європи тощо.

Росток‑Елеком, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

Сварко Україна, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е‑квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СЕА Електротехніка, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме: - устаткування для керування дорожнім рухом; - системи управління міським освітленням; - системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води; - системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів; - системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ; - обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

Сервісцентр, Фірма ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Павлоград

Центр по ремонту паливної апаратури і двигунів. Офіційний представник відомих компаній: BOSCH (Німеччина), DELPHI (США), STANADYNE (США), MOTORPAL (Чеська Республіка), CUMMINS (США).

Смарт Діфенс, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник в Україні компанії Cristanini (Італія). Поставки спеціалізованого обладнання для вирішення проблем, пов'язаних з безпекою та навколишнім середовищем, зокрема у сфері санітаризаії, у містах та у відновленні історичних, художніх, монументальних робіт.

СП КБТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки професійного прибирального обладнання, техніки для клінінгу. Офіційний дистриб'ютор компанії Nilfisk (Данія) в Україні ‑ провідного виробника прибирального обладнання, в т.ч. для очищення вулиць, тротуарів, доріг від сміття, бруду, листя, снігу.

Спецкомунтех, ТОВ

Україна
Волинська обл.
м. Луцьк

Вживана спецтехніка для різних робіт, зокрема, для комунальних, виробництва Німеччини, Польщі, Чехії, Іспанії, Бельгії.

СТіМ Україна, ІП

Україна
м. Луцьк

Постачальник матеріалів для дорожньої розмітки. Виробництво техніки для дорожньої розмітки, бетоноукладчиків, машин для ямкового ремонту тощо.

Техкомплект, ТОВ (Завод спецтехніки Техкомплект)

Україна
м. Київ

Виробництво та встановлення надбудови на європейські легкові та вантажні шасі. Автогідропідіймачі, ремонтно‑аварійні та вахтові автомобілі, машини швидкої допомоги, автокрани, бетонозмішувачі, крани‑маніпулятори, автопаливозаправники та інші спецмашини.

Техновектор, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, снігоприбиральна, будівельна та сільгосптехніка. Ексклюзивний імпортер та дистриб'ютор в Україні таких брендів: Avant (Фінляндія)‑  багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) ‑ фронтальні та телескопічні навантажувачі, JO BEAU (Бельгія), WALLENSTEIN (Канада) ‑ подрібнювачі гілок; BAUMALIGHT (Канада) ‑ пересадчики дерев тощо.

Транс‑Авто‑Д, ПП

Україна
Хмельницька обл.
м. Волочиськ

Транспортно‑виробнича компанія ‑ одна з лідерів на українському ринку перевезень негабаритних вантажів. Виготовлення спецпричепів для транспортування негабаритних вантажів.

Укр Трак, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

Укравтокомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

Фенікс, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки ‑ вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.

Юромаш, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

З 2004 року ТОВ з ІІ «Юромаш» задовольняє потреби українського ринку в будівельно‑дорожній та гірничодобувній техниці імпортного виробництва. Ексклюзивний дилер в Україні кар'єрної та будівельної техніки Hitachi, офіційний дилер в Україні компаній Ammann, Bell, Terex Finlay, Furukawa, Çukurova, Gehl, Simex, YelloGen, Esco.