Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

AGROMETALL s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

AMOMATIC OY

Фінляндія

Виробник асфальтових заводів, лідер на ринку країн Північної Європи. Всі продукти поєднують в собі високу продуктивність, мобільність, екологічність і використання новітніх технологій.

JUMARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Польща

Послуги з будівництва та реконструкції всіх видів підземних інженерних мереж з використанням безтраншейних технологій.

KELLER POLSKA SP. Z O. O.

Польща

Проектування та виконання наступних геотехнічних завдань: посилення слабких ґрунтових основ; укріплення та підняття фундаментів існуючих будівель; укріплення стін та ущільнення дна котлованів; будівництво тунелів та ін.

KSK DEVELOPMENT SP. Z O. O.

Польща

Виробництво та розробка продукції для безтраншейних технологій, а також систем управління дорожнім рухом.

THG AG UKRAINE

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки для ландшафтних робіт, утримання вулиць, доріг і аеропортів від відомих світових виробників.

АВТЕК, АВТОМОБІЛЬНИЙ ХОЛДИНГ
(ТОВ «СУЧАСНІ ВАНТАЖІВКИ»)

Україна
м. Київ

АВТЕК – ексклюзивний дистриб'ютор HIDRO‑MAK в Україні. Виробничий центр встановлює сміттєвози з заднім завантаженням на шасі МАЗ, КАМАЗ, FORD Cargo, FOTON та ін.

АЛЬФАТЕКС, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ АВТОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Верхньодніпровськ

Найбільший в Україні виробник причіпної та спеціальної техніки.

Д ЛАЙТ, ТОВ

Україна
м. Харків

Керуюча компанія групи компаній «Велмаш‑Україна». Офіційний представник в Україні провідних світових виробників спецтехніки, зокрема ЗАТ «Підйомні машини» (Росія), Amco Veba (Італія), Dong Yang (Корея), Farmi Forest (Фінляндія), Tajfun (Словенія), Lancman (Словенія), Palms (Естонія), Akon Hidrolik (Туреччина), Baltrotors (Латвія).

ДОРМАШ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

КАПСТРОИТЕЛЬСТВО, ГРУПА ВИДАНЬ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

КАСТОР ГРУП, ПП

Україна
м. Запоріжжя

Перша спеціалізована компанія в Україні з продажу колеc та роликів ТМ KASTOR до складської техніки, баків ТПВ, візків, харчового та іншого промислового обладнання.

КЕРХЕР, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА, ТОРГОВИЙ ДІМ ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виробництво, продаж і обслуговування техніки для збору та утилізації побутових відходів ТМ «ВЛИВ».

КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

Інноваційні рішення в сфері залізничного транспорту: проектування, виробництво та комплектація транспортних інтер'єрів, кабіни локомотивів, пульти машиніста, санітарно‑гігієнічні модулі, вакуумні туалетні системи та устаткування для залізничної техніки.

ПЕТРОНІК, ТОВ

Україна
Херсонська обл.
м. Таврійськ

Виробництво сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Основна продукція - фронтальні навантажувачі, напівпричепи, грейдери, що випускаються під ТМ PetroNick.

СВАРКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е-квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СВЕТІЛЕД, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Серійне та індивідуальне виготовлення світлодіодних світильників промислового, комунального та офісного призначення.

СЕА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме: - устаткування для керування дорожнім рухом; - системи управління міським освітленням; - системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води; - системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів; - системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ; - обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

ТЕХКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка, випуск, продаж, обслуговування та ремонт спецтехніки та автогідропідйомників на базі автомобілів МАЗ, ГАЗ, УАЗ, IVECO, HYUNDAI, ISUZU, ТАТА.

ТЕХНОВЕКТОР, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

УКР ТРАК, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

УКРАВТОКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.