Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

станом на 6.06.2018

Назва

Країна, місто

Номенклатура

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.

Польща

Ручні інструменти, електроінструменти, обладнання для майстерень, мобільні майстерні, спеціальні військові інструменти (для танків і літаків), кейси і системи освітлення.

Bahco, Представництво в Україні

Швеція

Професійний ручний інструмент, гідравлічний, пневматичний, інструмент для авіаційної індустрії, інструмент для мікроелектроніки.

Beatronic Suіpply ApS.

Данія

До складу підприємства входять торгові та інжинірингові компанії, що займаються електронним, вимірювальним та випробувальним обладнанням, включаючи електронні компоненти. Сфери застосування: авіація, ОПК, електроніка.

Depicon BVBA

Бельгія

Надання консалтингових послуг авіакосмічним компаніям з розвитку бізнесу на ринках Східної Європи. Серед клієнтів такі провідні компанії, як Esterline Group, EuroAvionics, Aerosonic, Skytrac. Aerosimulators, HTMS (Hight Tech Metal Seals), (Un) Manned та багато інших.

Flir Detection, Inc.

США

Засоби виявлення хімічних, біологічних, вибухових речовин та радіації. Мас‑спектрометрична продукція.

IVService s.r.o.

Чехія

Постачання вимірювального, технологічного та випробувального обладнання. Компанія є прямим представником та дистриб'ютором таких відомих компаній, як EMC PARTNER, ETS‑LINDGREN, LAIRD, WEINSHEL ASSOCIATES та ін. у країнах Центральної та Східної Європи.

Rohde & Schwarz Österreich GesmbH,
представництво в Україні

Австрія

Один з найбільших у світі виробників електронного обладнання для контролю і вимірювань, систем управління цивільним повітряним рухом, також забезпечує всі роди військ сумісними радіосистемами для використання на суші, морі і в повітрі, виробляє обладнання для радіомоніторингу та радіолокації і засоби ІТ‑безпеки.

Terra Hexen Group

Польща

Спеціалізуються на системах "анти‑дрон", які спрямовані на захист державних та приватних територій від загроз, пов'язаних із спостереженням або нападами з використанням безпілотних повітряних апаратів (БПЛА).

WB Electronics S.A.

Польща

Розробка та виробництво безпілотних літальних апаратів.

SkyWideSystems

Україна
м. Київ

Парашутні системи спеціального призначення, рятувальні та вантажні парашутні системи. Тренувальні парашутні системи. Інші парашутне спорядження і комплектуючі.

VD MAIS

Україна
м. Київ

Дистриб'юція електронних компонентів, вимірювальної техніки, електромеханічних виробів, виробництво друкованих плат, контрактне виробництво електроніки.

Авіаційні системи України

Україна
м. Київ

Розробка і виготовлення безпілотних авіаційних комплексів. БПЛА картографування.

Автоконтроль

Україна
м. Львів

Автоматизований контроль бортового обладнання літальних апаратів.

Адрон

Україна
м. Київ

Розробка комплексів захисту літальних апаратів від керованих ракет, боєприпасів, систем їхнього наведення, прицільних систем. Дослідження інфрачервоної помітності об’єктів.

Аеротех

Україна
м. Дніпро

Розробка та виробництво електроніки для аерокосмічної галузі, повне технічне обслуговування, поточний і капітальний ремонт.

Амтул

Україна
м. Київ

Авіаційний інструмент для авіакосмічної промисловості.

Анвіт

Україна
м. Київ

Багатоканальні вимірювальні системи для дослідження двигунів, конструкцій. Датчики крутильного моменту, деформації, переміщення.

Атлон Авіа

Україна
м. Київ

Виробництво повітряних літальних апаратів.

Банг і Бонсомер

Україна
м. Київ

Постачальник сировини та обладнання для авікосмічной індустрії. Обладнання та витратні матеріали для технологій: вакуумний мішок, інфузія, і RTM (вакуумні плівки, дренажні сітки, жертовні тканини, розділювальні плівки, дренажний матеріал, герметизуючі джгути тощо). Вуглетканини, тканини та препреги для виготовлення оснастки та конструкційного пластика.

Бі Пітрон Черкаси

Україна
м. Черкаси

Компетенції в галузі бортової кабельної мережі, систем розподілу і захисту електроживлення.

Віаком

Україна
м. Київ

Постачання повного спектру активних, пасивних компонентів, у тому числі спеціального застосування, серед яких продукція Amphenol, Harwin, Tyco, Carling Tech, Saft і Vitzro Cell, Vicor, Altera, NXP та ін.

Гідробест

Україна
с. Петрівське
Київська обл.

Виготовлення рукавів з приєднувальною арматурою високого та низького тиску для авіаційної техніки, авіаційних рукавів без приєднувальної арматури типу: У, П, РМБ, фрикційних гальмівних дисків для гальм авіаційної техніки, сильфонів і сильфонних компенсаторів для авіаційної техніки.

ДеВіРо

Україна
м. Дніпро

Розробка та виробництво безпілотних літальних апаратів.

Державний науково‑випробувальний центр Збройних Сил України

Україна
м. Чернігів

Випробування озброєння, військової та спеціальної техніки, товарів подвійного використання в інтересах Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки й оборони України; Сертифікація авіаційної техніки та її виробництва; Наукові дослідження з удосконалення методів (методик) випробувань.

Державний науково‑дослідний інститут авіації

Україна
м. Київ

Міжгалузева науково‑дослідна установа у складі Національного авіаційного університету. Здійснює наукову, науково‑технічну та науково‑педагогічну діяльність з проведення єдиної державної політики з питань науково‑технічного супроводження розробки, модернізації, експлуатації, ремонту, робіт із продовження призначених показників військової та цивільної авіаційної техніки та забезпечення безпеки авіації.

Дніпровський завод спеціальних труб

Україна
м. Дніпро

Виробник труб, прутків, проволоки, крутозогнутих відводів з нержавіючих, жаростійких сталей і сплавів, титану, а також тугоплавких металів. Послуги з глибокого свердління.

Електроприлад

Україна
м. Київ

Виробництво прецизійних потенціометрів типу: ПТП, ППМЛ, ПЛП, потенціометричного датчика кутових переміщень МУ 615А серія 2. Використання в датчиках лінійних та кутових переміщень.

Інспецпром

Україна
м. Чернігів

Виробництво зброї та боєприпасів, наземного обладнання для обслуговування вертольотів, спеціалізованої датчикової апаратури, тари для боєприпасів.

Контрон‑Україна

Україна
м. Київ

Офіційне представництво міжнародного холдингу Kontron AG, одного з провідних світових виробників вбудованого комп'ютерного обладнання для подальшого застосування в системах телекомунікаційного призначення, промислової автоматизації, медичному обладнанні, контрольно‑вимірювальному обладнанні, авіаційно‑космічних системах, системах військового призначення.

Курс

Україна
м. Одеса

Розробка та виготовлення електронних пристроїв для авіаційної техніки.

Куртаж

Україна
м. Кропивницький

Виробництво одягу для цивільної та військової авіації, силових структур, учбових закладів. Взуття для ВПС.

Лтава

Україна
м. Полтава

Розробка і виготовлення електронних компонентів: з’єднувачів електричних; комутаційних виробів; контактних пристроїв, розеток з’єднувальних, супутників‑носіїв для ІС.

Матриця технологій

Україна
м. Київ

Безпілотні літальні апарати.

Мотор Січ

Україна
м. Запоріжжя

Розробка, виробництво, супровід в експлуатації і ремонт авіаційних двигунів, автоматизованих газотурбінних електростанцій, газоперекачувальних агрегатів і газотурбінних приводів.

Моторімпекс

Україна
м. Харків

Гідравлічне обладнання, гідравлічні системи, системи змащування.

МС Авіа-Грейд

Україна
м. Запоріжжя

Модернізація та технічне обслуговування вертольотів типу Ми‑8, Ми‑2, Ми‑24, W‑3, а також установка авіоніки та засобів захисту.

Національний авіаційний університет

Україна
м. Київ

Експериментальне двомоторне безпілотне повітряне судно М‑7Д "Небесний патруль". Мобільний безпілотний комплекс М‑10 "Око 2". Акустична система спостереження "Трембіта‑М". Інші розробки.

Оніко

Україна
м. Київ

Продаж продукції для неруйнівного контролю.

ОЦ Профекс

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор продукції Pelitm - ударостійки захисні кейси та контейнери, а також професійне освітлювальне обладнання (ліхтарі та мобільні освітлювальні установки).

Південне, КБ

Україна
м. Дніпро

Відома і визнана у світі науково‑конструкторська організація з розробок ракетно‑космічної техніки. Спільно зі своїми партнерами комплексно розробляє і здає "під ключ" складні наукомісткі проекти.

Пластікс‑Україна

Україна
м. Київ

Дистриб’ютор полімерних матеріалів: авіаційного акрилу, полікарбонату, композитних матеріалів, авіаційних плівок та клейких стрічок, інженерних пластиків тощо.

Полімер

Україна
м. Запоріжжя

Обладнання літальних апаратів (бортове обладнання та системи): системи навігації; бортові системи зв’язку; електрообладнання та інше.

Промтехкомплект‑Україна

Україна
м. Київ

Постачання спеціалізованої кабельно‑провідникової продукції, електричних з'єднувачів, електронних компонентів, електронного обладнання для потреб аерокосмічної галузі і підприємств ВПК України.

Простір 3D

Україна
м. Дніпро

3D системи для виготовлення моделей, деталей, прототипів, макетів. Фрезерні центри для обробки легких сплавів, пластиків, композитів. Технології та матеріали для створення модельної оснастки.

Радіонікс

Україна
м. Київ

Спеціалізоване підприємство з розробки, виробництва і модернізації військової техніки в сегменті радіолокаційних і оптико‑електронних систем управління озброєнням, засобів навігації та зв'язку, комплексів активного захисту та радіоелектронної боротьби.

Селтон

Україна
м. Київ

Сучасний завод по виготовленню промислового фільтрувального обладнання та фільтрувальних елементів. Фільтри для очищення авіаційного палива, очищення повітря у двигунах бронетехніки та інші.

Сімметрон‑Україна

Україна
м. Київ

Дистрибуція в Україні провідних міжнародних виробників та торгових марок електронних компонентів, обладнання та інструментів.

Смарт Діфенс

Україна
м. Київ

Охоронне обладнання (детектори, радіостанції, охорона периметру, тренінги і т.д.).

Солід

Україна
м. Київ

Поставка, впровадження та супровід програмного забезпечення: 3DEXPERIENCE, CATIA, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA, 3DVIA. Навчання, проектування, оснащення, розробка постпроцесорів, розрахунок програм для верстатів з ЧПУ та ін. роботи.

Стелс‑С

Україна
м. Київ

Поставка авіаційних гарнітур: літакові, вертольотні та наземні гарнітури та аксесуари до них: подовжувачі, адаптери, запчастини.

Сторк

Україна
м. Київ

Продаж авіаційного обладнання, технічне обслуговування авіаційної техніки, розробка авіаційної техніки.

Телекарт‑Прилад

Україна
м. Одеса

Створення систем зв'язку тактичної ланки управління військами.

Український науково‑дослідний інститут комп'ютерних технологій

Україна
м. Київ

Проектування та виготовлення друкованих плат, контрактна розробка електроніки, контрактне виробництво електроніки.

Український науково‑дослідний інститут радіоапаратури (УкрНДІРА)

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво авіаційної бортової радіоапаратури (авіоніки): КУРС‑93М, КУРС‑93М‑В, СРППЗ‑2000, СРППЗ‑2000‑В, ОРТ, БПК, БПК‑1, БПК‑2В, БПК‑2В1, БПК‑3.

Укррадіопром

Україна
м. Харків

Кабельно‑проводникова продукція.

Укроборонпром

Україна

Державне об'єднання багатопрофільних підприємств оборонної промисловості України. У складі Концерну об'єднані підприємства, які здійснюють діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, модернізації, ремонту та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів.

Унітех

Україна
м. Одеса

Виробництво кріпильних та гвинтонарізних виробів, гумово‑технічних виробів, деталей та запасних частин для авіаційної техніки, в т.ч. для авіаційних двигунів, виробництво скла кабіни літака.

ФЕД, ПрАТ

Україна
м. Харків

Розробка, модернізація, виробництво та ремонт агрегатів для авіаційної галузі.

ФЕД, ХМЗ

Україна
м. Харків

Серійне виготовлення, ремонт і модернізація агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки.

Фрегат

Україна
м. Первомайськ
Миколаївська обл.

Виробництво гідравлічної апаратури, гідросистем керування та силових гідравлічних систем, лебідок, редукторів, та інших виробів машинобудування; високоточне ливарне виробництво, виробництво дощувальних машин, сільськогосподарської техніки, веж мобільного зв’язку, дорожніх огороджень та інших металоконструкцій.

Харківський авіаційний інститут

Україна
м. Харків

Підготовка фахівців для авіаційно‑космічної галузі. Роботи як в області створення нових зразків авіаційно‑космічної техніки, так і в застосуванні цих розробок в інших галузях промисловості.

Юкойл

Україна
м. Київ

Комплексне забезпечення авіаційними оливами, мастилами та рідинами, а також інструментами, обладнанням та іншими товарами авіаційно‑технічного призначення.