Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура продукції

AgroONE

Україна
м. Миколаїв

Спеціалізоване видання.

Apro fixing systems, Компанія

Україна
м. Харків

Продаж якісних скріплювальних виробів, такелажу, тросів і ланцюгів.

Drone.ua

Україна
м. Київ

Послуги компанії Drone.UA дозволяють значно підвищити ефективність роботи сільськогосподарських підприємств незалежно від розмірів. Компанія надає можливість отримання інформації з дронів, використовуючи у своїй роботі дані супутникового мониторинга та лабораторних діагностик.

IM.AG. IN. solutions srl

Італія

Виробництво, продаж та обслуговування зерносушарок BONFANTI.

KAZNEX INVEST, АТ

Республіка
Казахстан

Акціонерне товариство "Національне агентство з експорту та інвестицій "KAZNEX INVEST" Міністерства з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан - національний інститут розвитку, покликаний сприяти розвитку та просуванню казахстанського несировинного експорту та залученню прямих іноземних інвестицій у приорітетні сектори економіки.

Аверс-Центр, ТОВ

Україна
м. Київ

Обслуговування і ремонт автомобільної, сільськогосподарської, спеціальної техніки.

Автодвір, газета

Україна
м. Харків

Спеціалізоване видання.

Аграріан, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник нанотехнологічного листового мікродобрива FertiV. Аграріан також виробляє і реалізує високоякісний посівний матеріал соняшника, кукурудзи, ріпаку - зарубіжної та вітчизняної селекції.

Аграрник, газета

Україна,
м. Миколаїв

Спеціалізоване видання.

Агро Перспектива, журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

АгроЕліта, журнал

Україна
м. Тернопіль

Спеціалізоване видання.

Агроном

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

АгроСВІТ

Україна
м. Полтава

Спеціалізоване видання.

АЗБІ, ТОВ

Україна
м. Київ

АЗБІ Агро спеціалізується в наданні повного спектру послуг по організації тваринницьких комплексів та ферм, а саме: проектування, доставка та встановлення обладнання для кінних загонів, корівників, свинарників та інших фермерських споруд.

Азотфострейд, ТОВ

Україна
м. Харків

Органомінеральні добрива ТМ "Сила Рослин" на основі гумату калію.

АІС, Група компаній

Україна
м. Київ

Продаж та сервісне обслуговування автомобілів.

БНХ УКРАЇНА, з ІІ ТОВ

Україна
м. Київ

Реалізує: комплексні мінеральні добрива ВАТ "Гомельський хімічний завод" азотно - фосфорно - калійної групи, суперфосфат, амофос без домішок і з домішками мікроелементів, NPK добрива ВАТ "Білоруськалій", а також азотні добрива ВАТ "Гродно Азот" - КАС, карбамід, сульфат амонію. Пропонує шини для сільськогосподарської та спецтехніки ВАТ "Белшина", поліетиленову плівку для виробництва теплиць ВАТ "Могильовхiмволокно", а також моторні, індустріальні, базові масла, світлі нафтопродукти та дизпаливо ВАТ "Мозирський НПЗ" і ВАТ "Нафтан".

Вредителям.нет, ТОВ

Україна
м. Київ

Дезінфікуючі засоби. Засоби для дезінфекції, антисептики, інвентар для побутового та професійного використання. Ефективні засоби захисту кімнатних рослин та рослин сільського господарства.

Все для агропромислового комплексу

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Гродно Азот, ВАТ

Республіка
Білорусь
м. Гродно

Виробник азотних сполук і добрив.

Деста, ПП

Україна
м. Рівне

Виготовлення маркувальних та інформаційних табличок (шильдів).

ДЖИДІАЙ СИСТЕМС, ТОВ

Україна
м. Київ

Багаторічний досвід з агрохімічного аналізу ґрунтів за міжнародними стандартами. Впровадження систем моніторингу на базі високоякісного GPS обладнання та програмного забезпечення власного виробництва.

Дім. Сад. Город

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Ексклюзивні технології, журнал

Україна
м. Херсон

Спеціалізоване видання.

КазАзот, ТОО

Республіка
Казахстан

Є єдиним виробником аміаку і аміачної селітри в Республіці Казахстан. Наразі підприємство виробляє хімічну продукцію, орієнтовану на випуск мінеральних добрив для потреб агропромислового комплексу та гірничодобувної галузі.

Казфосфат, ТОО

Республіка
Казахстан

Унікальна компанія на території Казахстану, що має в своїй власності повну лінію від видобутку до поставки фосфатів власним засобами залізнично-транспортного комплексу та їх переробки на кінцевий продукт.

Колос, ПБФ

Україна
Харківська обл.

Пропонує насіння соняшника та кукурудзи.

Консафеті, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія займається просуванням засобів індивідуального захисту робітників на виробництві з 2007 року. Основний асортимент товарів: спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту, матеріали для клінінгу, абразиви. Основні послуги: пошив одягу, нанесення логотипів на спецодяг та захисні каски.

Кузьмін і партнери, Адвокатське бюро

Україна
м. Київ

Адвокатське бюро понад 8 років успішно займається юридичним захистом аграрного бізнесу по всій Україні, що дозволило напрацювати унікальні методи правової роботи в аграрному бізнесі.

Мелтехсервіс, ТОВ

Україна
Запорізька обл.

Підприємство реалізує запчастини для сільгосптехніки від кращих виробників: запчастини Claаs, запчастини John Deere, а також Massey Ferguson, New Holland, Fortshritt, Gregoire Besson, Laverda.

Національний Університет біоресурсів та природокористування України

Україна
м. Київ

Оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентоспроможних фахівців усіх освітньо - кваліфікаційних рівнів; ведення науково - дослідної, інформаційно - консультаційної діяльності, розробка і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України; творча співпраця з освітніми, науково - дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами і фірмами.

ПРОМЕЛЕКТРО-ХАРКІВ, ТОВ

Україна
м. Харків

Виробництво та реалізація занурених та поверхневих електронасосів "Водолєй", подрібнювачів кормів ІКОР-01, ІКОР-02, електродвигунів АІР 71, 80, 90.

Редукторні механізми, ТОВ

Україна
м. Київ

Підприємство спеціалізується на поставках редукторів; мотор - редукторів; мотор - редукторів, оснащених механічними варіаторами або електронними перетворювачами частоти, а також на поставках широкого спектру вантажопідйомного обладнання - талів, тельферів, кранів, кран-балок, лебідок, домкратів як вітчизняних, так і закордонних виробників.

Системи модернізації складів, ТОВ

Україна
Полтавська обл.

Виробник конвеєрів і іншої складської техніки.

Спецтехноекспорт,
Державне госпрозрахункове зовнішньоторгівельне підприємство - Дочірнє підприємство Державної компанії "Укрспецекспорт"

Україна
м. Київ

Експортно-імпортна діяльність на зовнішніх ринках озброєння. Використання (БПЛА) або просто дронів чи квадрокоптерів у сільському господарстві найрізноманітніше - це відлякування птахів, обприскування маленьких площ, захист від крадіжок, створення карт полів, нагляд за рівномірністю сходів та аналіз наявності всіх необхідних поживних речовин у рослинах на великих площах. За допомогою дронів можна своєчасно фіксувати розповсюдження хвороб рослин, цілеспрямовано вносити добрива або розпилювати хімікати від шкідників тощо.

Техніка і технології АПК, журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Укравіт Агро, ТОВ

Україна
м. Київ

Є один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, засобів для знищення гризунів та побутових комах.

Український Центр Сталевого Будівництва, Асоціація

Україна
м. Київ

Місією Українського Центру Сталевого Будівництва є просування сталевих конструкцій як кращого матеріалу будівництва шляхом створення ефективних, інноваційних рішень для клієнтів. Членами Асоціації є провідні виробники та дистриб'ютори сталевого прокату, заводи з виробництва металоконструкцій, покрівельних і фасадних систем, галузеві проектні і наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

Фрома, Фірма, ТОВ

Україна
м. Харків

Є основним виробником дезкилимків в Україні.

Харківські Технології, ТБІ, ГО

Україна
м. Харків

Є українським партнером Міжнародного проекту 7-ої Рамочної Програми Європейського Союзу SUAFRI-EPC "Сприяння впровадженню в інновації результатів наукових досліджень в агропромисловій сфері у країнах Європейського Партнерства".

Хеммель-Україна, ТзОВ

Україна
Львівська обл.

Основний вид діяльності – виготовлення подрібнювальної техніки.

Цукор України, журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.