Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ АГРОФОРУМ ‑ 2018

З 6 по 8 листопада на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбулася Спеціалізована виставка «АГРОФОРУМ ‑ 2018». Це щорічний захід є розділом ключового виставкового проекту осені, куди входять провідні галузі економіки та об'єднує міжнародні спеціалізовані виставки: «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства».

У цьому році на виставці «АГРОФОРУМ» було акцентовано увагу на тепличне господарство. Компанія «Idromeccanica Lucchini SpA (Італія)» продемонструвала свої інноваційні технології у виробництві теплиць з плівковим покриттям для садівництва і квітникарства, в комплекті з найпередовішими системами зрошення і опалення з автоматизованим управлінням.

Матеріали для теплиць, зокрема агроволокно, так само як і засоби захисту рослин від заморозків, представила компанія «ТАСКОМ, ТОВ».

Загальний інтерес привернула компанія «Астракем Україна, ТОВ» своїм широким спектром продукції для сільськогосподарського виробництва: засоби захисту рослин (пестициди), мінеральні комплексні добрива виробництва Саудівської Аравії.

Також, варто відзначити вітчизняного виробника - «Спецтехнологія Україна, ТОВ» які займаються виготовленням фумігантів, засобів боротьби з гризунами, засобами захисту рослин.

Виробництво запчастин для сільськогосподарської техніки та спецтехніки представили підприємства: «Гідромаркет» і «PolyBush».

Жодне підприємство не обходиться без засобів автоматизації виробництва, свої послуги для агробізнесу презентувала компанія «Цифрові комунікації, ПП».

Перелік учасників

В рамках ділової програми пройшла Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор - Київський кооперативний інститут бізнесу і права). На ній були розкриті такі основні питання:
- сучасні інженерні рішення в системах природокористування для різних видів комунальних та агропідприємств;
- засоби механізації та сучасні сільськогосподарські машини;
- моніторинг стану сільськогосподарських угідь;
- охорона праці та інженерія середовища при виробництві продукції рослинництва;
- технології, обладнання для зрошення. Системи крапельного зрошення;
та інші.

Ділова програма

Загальна площа головного міжгалузевого проекту, у складі якого - спеціалізовані виставки: «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства» та «АГРОФОРУМ», склала майже 16 500 кв м.

Експозиція зібрала 342 учасника - як українських, так і закордонних виробничих підприємств. Більше 8 500 фахівців отримали максимальну інформацію про сучасні технології і обладнання в різних взаємопов'язаних напрямках економіки: агропромисловому комплексі, водній галузі, ЖКГ, промисловій та будівельній сфері. Одночасно з вищевказаними міжнародними виставковими заходами пройшов Міжнародний форум «Паливно‑енергетичний комплекс України», у складі якого - виставки «Енергетика в промисловості» «Mining Industry Expo», «НафтоГазЕкспо» та «Electro Install».

В цілому масштабну експозицію і заходи ділової програми відвідало понад 14 000 фахівців.

Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ Виставка АГРОФОРУМ 2018 Київ