Exhibitions in Kyiv

15 Brovarskoy Ave., UA-02002 Kyiv, Ukraine
tel.\fax: +38 044 201 11 61

ПРОГРАМА
І - ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ ІНЖЕНЕРІВ ЕНЕРГЕТИКІВ
у рамках ділової програми ХІІ Міжнародного форуму
Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє
24 вересня 2014 року

Місце проведення:
Павільйон №1, вхід 1А, конференц-зал №6, забудований на експозиції
Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"
м. Київ, Україна

Організатори:
Міненерговугілля України: Галузеві департаменти
Всеукраїнська громадська організація «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»
Міжнародний виставковий центр

Учасники: керівники, головні інженери, головні енергетики, головні механіки, інженерно-технічні працівники енергогенеруючих, енергопередавальних, енергопостачальних компаній, підприємств промисловості, електротранспорту, будівництва, житлово-комунального господарства, муніципальної інфраструктури, експерти, науковці, профільні асоціації, провідні виробники енергетичного та електротехнічного обладнання.

Мета заходу: підвищення професійної компетентності інженерів енергетиків в умовах дефіциту паливно-енергетичних ресурсів: набуття фахових знань та навичок шляхом ознайомлення із технологічними, технічними та організаційними рішеннями щодо ефективного енергозабезпечення та енергоспоживання, дієвими механізмами управління енергетичним господарством підприємства, досвідом впровадження новітніх розробок, технологій, обладнання.

Формат: Програма семінару проходитиме у складі трьох секцій у форматі «доповіді-обговорення».

Участь - безкоштовно!

1000–1030

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ ІНЖЕНЕРІВ ЕНЕРГЕТИКІВ

1030–1145

Перша секція:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ОБ
ЄКТІВ ПЕК
Зустріч державних енергетичних компаній із виробниками та постачальниками продукції.
Спілкування у форматі «живого діалогу»

1030-1045

Доповідь:
«Пріоритетні інвестиційні проекти
ДП НАЕК «Енергоатом»

Доповідач: Коріков Олег Миколайович, директор з інвестицій та перспективного розвитку ДП «НАЕК «Енергоатом», (Плачков Григорій Іванович, заступник директора з інвестицій та перспективного розвитку)

1045-1100

Доповідь:
«Перспектива розвитку ОЕС України. Пріоритетні проекти модернізації і будівництва магістральних електричних мереж»

Доповідачі: Корнюш Сергій Володимирович, заступник директора
Полозова Тетяна Євгенівна, заступник начальника Управління капітального будівництва-начальник служби
ДП «НЕК «Укренерго»

1100-1115

Доповідь:
«Досвід модернізації та реконструкції обладнання ПАТ «Укргідроенерго»

Доповідач: Жданов Іван Григорович - заступник головного інженера ПАТ «Укргідроенерго»

1115-1125

Доповідь:
«Реконструкція енергоблока №1 Зміївської ТЕС»

Доповідач: Палій Генадій Васильович, заступник директора з капітальних інвестицій Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго

1125-1135

Доповідь:
«Впровадження прогресивних технологій будівництва потужних вітроелектростанцій Північного Причорномор`я на базі вітроагрегатів мегаватного класу»

Доповідач: Подгуренко Володимир Сергійович, академік Академії технологічних наук України

1150–1420

Друга секція:
ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ.
НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У СФЕРІ ГЕНЕРАЦІЇ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, РОЗПОДІЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ

1150–1158

Доповідь:
«Електророзрядний технологічний процес виготовлення водно-вугільного палива з демонстрацією відеофільму про промислове випробування палива»
Стендова доповідь «Високовольтне імпульсне джерело живлення для підвищення ефективності систем очищення газових викидів теплових електростанцій»

Доповідач: Різун Анатолій Романович, к.т.н., старший науковий співробітник Інституту імпульсних процесів і технологій НАН України

1158–1206

Доповідь:
«Від автоматизації пиловугільного дозування до повноцінної АСУТП котлоагрегатами ТЕС і ТЕЦ, що переведені на вугільне пальне»

Доповідач: Стяжкін Віталій Павлович, к.т.н., старший науковий співробітник відділу систем стабілізованого струму Інституту електродинаміки НАН України

1206–1212

Доповідь:
«Рішення Сіменс щодо модернизації парових турбин ТЕС»

Доповідач: Олексій Балаба, менеджер із збуту департаменту «Виробництво енергії»
ДП «Сіменс Україна»

1212–1220

Доповідь:
«Сучасні розробки трансформаторного та реакторного обладнання ПАТ «Запоріжтрансформатор»

Доповідач: Шалаєв Валерій Юрійович
Головний конструктор по трансформаторам та реакторам 35-220 кВ
ПАТ «Запоріжтрансформатор»

1220–1228

Доповідь:
«Проблеми частотної автоматики в енергосистемі України»

Доповідач: Нехай Ігор Філімонович, провідний інженер
ПАТ «Електротехнічний завод» РЕЛСіС

1228–1236

Доповідь:
ТС «ТЕПЛОКЕРАМІК»- рідкокерамічна теплоізоляція енергетичних комунікацій

Доповідач: Григоренко Юрій Олексійович, директор
ТОВ «УкрТеплоКерамік»

1236–1244

Доповідь:
«Технічна термоізоляція в промисловості»

Доповідач: Павлов Максим Олександрович, Виконавчий директор Асоціації енергозбереження регіонів України

1244–1252

Доповідь:
«GSM-маршрутизатор SQUID - сучасна система бездротової передачі даних в паливно - енергетичному комплексі»

Доповідач: О.Ю. Сімановський, головний конструктор
ТОВ «Мікрол»

1252–1420

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ
«Застосування дистанційного моніторингу процесів і дистанційного керування в системах газопостачання газових господарств підприємств»

Організатор:
Асоціація виробників та постачальників газового обладнання
Доповідачі:
Мінін Сергій Володимирович, ТОВ «Іноваційні енергетичні системи»,
Пистун Євгеній Павлович - професор, д.т.н., член Української нафтогазової Академії
Юрій Ємельянов - ДП «Айтрон-Україна»
Maks Gutberlet (Макс Гутберлет) -Itron Inc.
Седак В.С., професор ХНУМГ ім. Бекетова
Пакко В.І., д.т.н., академік, директор МЧФ 
«Інкері»
Налбандян А.Н., директор ТОВ «Софтсервіс»

1420–1630

Третя секція:
УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ГОСПОДАРСТВОМ ПІДПРИЄМСТВА.
ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА:
ТЕХНОЛОГІЇ, ОБЛАДНАННЯ, ЕНЕРГОАУДИТ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ

1420–1430

Доповідь:
«Маловідомі можливості енергетичного аудиту: енергоаудит галузі, енергоаудит території, аудит енергетичного складника тарифів»

Доповідач: Мамалига Володимир Михайлович, Виконавчий директор
ВГО «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»

1430–1438

Доповідь:
«Роботи з енергозбереження на Укрзалізниці»

Доповідач: Дробаха Володимир Ілліч, Заступник начальника Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці – начальник управління енергозбереження

1438–1446

Доповідь:
«Досвід створення та функціонування служби енергоменеджменту «Вільногірського гірничо - металургійного комбінату»

Доповідач: Повстень Олександр Васильович, начальник відділу енергоменеджменту «Вільногірський гірничо - металургійний комбінат»

1446–1454

Доповідь:
«Система енергоменеджменту промислових підприємств. Актуальні питання служби головного енергетика»

Доповідач: Констянтин Юр' єв, комерційний директор
Компанія SunPower

1454–1502

Доповідь:
«Енергоаудит розподільчих мереж ПАТ «Хмельницькобленерго»

Доповідачі: Луців Петро Денисович, заступник головного інженера,
Назаренко Володимир Васильович, науковий співробітник
ПАТ «Хмельницькобленерго»

1502–1510

Доповідь:
«Принципи відбору та підготовки персоналу в кризових ситуаціях та аварійних умовах»

Доповідач: Драб Мирослав Миронович, лікар-психотерапевт
ПАТ «Хмельницькобленерго»

1510–1518

Доповідь:
«Блочно-модульні парові турбини Сіменс»

Доповідач: Євгеній Луньов, менеджер зі збуту департаменту «Виробництво енергії», ДП «Сіменс Україна»

1518–1526

Доповідь:
«Міфи енергозбереження: використання енергоефективного обладнання не завжди є економічно доцільним»

Доповідач: Стремоухова Олена Анатоліївна, Фіінансовий директор Підприємства "Електромеханіка"

1526–1534

Доповідь:
«Підвищення енергоефективності житлових та громадських будівель»

Доповідач: Ференюк Геннадій Григорович, Директор Державного НДІ Будівельних конструкцій

1534–1542

Доповідь:
«Енергозбереження. Досвід міста Київа»

Доповідач: Козленко Анатолій Михайлович, Директор Комунального підприємства “Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м.Києва”

1542–1550

Доповідь:
«Сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) впровадженню політики енергозбереження та енергоефективності в Україні»

Доповідач:
Нестеренко Андрій Валерійович, Старший спеціаліст з питань енергетики та місцевих фінансів, Офіс економічного зростання,
Агентство США з міжнародного розвитку в Україні (USAID)

1550–1558

Доповідь:
«ЕПК (Energy Performance Contract) як інструмент впровадження проектів у сфері енергоефективності. Законодавчі перепони та приклади впровадження у бюджетній сфері»

Доповідач:
Буртовий Олександр Іванович, заступник голови комітету з питань енергетики, нафти та газу Асоціації правників України

1558–1606

Доповідь:
«Підготовка та фінансування проектів у сфері енергозбереження за програмою UKEEP»

Іліяна Шмателька, керівник Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP)

1606–1614

Доповідь:
«Шляхи зниження санкціонованих втрат електроенергії»

Доповідач: Тесик Юрій Федорович, д.т.н., зав.відділу контролю параметрів електромагнітних процесів.
Інститут електродинаміки НАН України

1614–1626

Презентація "Методи та технології щодо економії енергоресурсів (газ, тепло, вода)"

Пропозиції українських раціоналізаторів та винахідників

1626–1700

ОБГОВОРЕННЯ ДОПОВІДЕЙ. ДИСКУСІЯ